08 rugsėjo 12, Penktadienis 09:32

UAB „Regrasa“ ? mūsų pagaminta produkcija visuomet atitinka užsakovo reikalavimus

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
UAB „Regrasa“ ? mūsų pagaminta produkcija visuomet atitinka užsakovo reikalavimusUAB „Regrasa“, įsikūrusi prieš šešerius metus, yra specializuota nestandartinės prekybinės įrangos gamybos įmonė. Prekybos įranga – vitrinos, ekspoziciniai stelažai, specialių prekių lentynos, prekystaliai ir kt.– svarbiausia, matyt, parduotuvės, o ir kitos prekybos vietos, detalė.
UAB „Regrasa“ ? mūsų pagaminta produkcija visuomet atitinka užsakovo reikalavimusPapasakokite apie Jūsų įmonę, trumpą jos istoriją. Kaip kilo mintis įkurti nestandartinius gaminius gaminančią bendrovę?

UAB „Regrasa“, įsikūrusi prieš šešerius metus, yra specializuota nestandartinės prekybinės įrangos gamybos įmonė. Prekybos įranga – vitrinos, ekspoziciniai stelažai, specialių prekių lentynos, prekystaliai ir kt.– svarbiausia, matyt, parduotuvės, o ir kitos prekybos vietos, detalė. Taip pat įmonė siūlo šias paslaugas:
- Gaminiai iš plastikų ir organinių stiklų.
- Vaizdinės reklamos gamyba.
- Baldų gamyba.
- Kitos paslaugos (ploteriavimas, frezavimas (frezuojama su CNC staklėmis organinį stiklą ir DSP plokštes).

Idėją kurti nestandartinius baldus ir kitą įrangą paskatino masine produkcija užpildyta rinka. Norėjome klientams pasiūlyti ką nors originalaus ir išskirtinio.

Nestandartinės prekybinės įrangos gamyba yra viena pagrindinių Jūsų veiklos sričių, ką galėtumėte patarti norintiems įsirengti originalų interjerą?
Nestandartinė prekybinė įranga (toliau npį) – pagrindinis prekybos centrų ir parduotuvių akcentas. Jie kuria stilių ir atspindi dvasią. Renkantis npį, reiktų atsakyti į vieną svarbų klausimą: ar pirkėjui ne patyria nepatogumu dėl netinkamų lentynų, stelažų, palečių aukščio ir pan. apsipirkdamas parduotuvėje? Tad išsirinkti tai, kas tiktų kiekvienam pirkėjui, nėra taip paprasta. Norite pritraukti kuo daugiau pirkėjų, apstatyti parduotuvę patogiais ir praktiškais baldais? Verčiau šį darbą patikėkite patyrusiems specialistams, pasikliaukite tikrais šios srities profesionalais, kurie tikrai žino, ką daro.

Kas Jums svarbiausia gaminant npį ir kas svarbiausia įmonėms, kurios renkasi npį?
Kuriant npį labai svarbu derinti patogumą, funkcionalumą ir medžiagas. Daugelis įmonių renkasi baldus kurie reikalauja mažiau priežiūros, yra patvarus ir lengvai transportuojami. Kiekviena įmonė nori turėti baldus ir kitą įrangą kuri atitinka jų stilių, patalpų dydį, poreikius. Baldai turėtu būti daugiafunkciniai.

Baldus perkame ne vienai dienai, tad labai svarbu, kad jie tarnautų ilgai. Dauguma pigių medžiagų greitai praranda savo kokybę, mes klientams siūlome tai, kas tikrai praktiška ir kokybiška.

Jūsų įmonė gamina ne tik nestandartinės įrangos gaminius, bet ir produkciją iš plastiko ir organinio stiklo. Ar ši produkcija populiari tarp šiuolaikiškų klientų, kurie vis dažniau renkasi natūralių medžiagų ekologiškus gaminius?
Gaminiai iš plastiko ir organinio stiklo yra ne tik modernūs ir lengvai pritaikomi prie bet kurioje srityje, bet yra patvarūs bei ilgaamžiai, o taip pat paprastai prižiūrimi. Gaminiai iš šių medžiagų įgyvendina net išrankiausių klientų fantazijas bei poreikius.

Galbūt pastebėjote tam tikras klientų pageidavimų tendencijas per Jūsų įmonės gyvavimo laiką? Kaip kito klientų požiūris, kokie gaminiai yra populiaresni?
Laikui bėgant kito požiūris ir į npį, ir į interjerą. Pagerėjo finansinės klientų galimybės, vis dažniau įmonės renkasi ne pigiausius baldus, o tokius kurie yra patogus pirkėjui, patvarus. Džiugu, kad kinta klientų požiūris į gaminių kokybę, originalumą; kaina nebėra svarbiausias veiksnys, norint susikurti originalų interjerą. Rinkoje jau nyksta sąvoka ,,standartiniai baldai“. Nėra jokių standartų. Priešingai, kiekvienas klientas ateina su idėjomis, o jei jų nekyla, mes visada pasirengę pasiūlyti įvairių sprendimų.

Kas užtikrina Jūsų gaminių kokybę? Kokias pasitelkiate technologijas?
Pagrindinis dalykas, leidžiantis pasiekti puikų rezultatų, aukštos gaminių kokybės bei trumpesnio gamybos laiko – tai šiuolaikinė gamybos įranga (pvz. CNC frezavimo staklės, pjovimo staklės ir t.t.) ir kokybiškos medžiagos. Taigi taikome šiuolaikines gamybos ir technologijos naujoves bei naujas medžiagas. Visus užsakymus, kuriuos pateikia tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, atliekame per itin trumpą laiką. Tačiau tai nereiškia, kad nuo to nukenčia kokybė. Svarbiausia, jog visas personalas yra suinteresuotas, jog patenkintos būtų dvi pusės – tiek įmonė, tiek klientas.

Kas Jums padeda išsilaikyti konkurencingoje rinkoje?
Puikius rezultatus užtikrina draugiškas ir darnus kolektyvas. Šiuo metu įmonėje dirba penkiolika darbuotojų. Visi jie yra tikri savo sričių profesionalai. Kai konkurencija tokia didelė labai svarbu užtikrinti produkcijos kokybę, pasiūlyti klientui tai ko jam reikia ir ko jis nori. Mūsų užduotis – įgyvendinti klientų norus. Net patys išrankiausi gali rasti tai, kas įtiks jų poreikiams.

Taip pat, siekdami, kad mūsų rezultatai būtų nepriekaištingi, tobulėjame ir ieškome naujų sprendimų, kurie padeda įgyvendinti ne vieną idėją.

Kreipkitės į UAB „Regrasa“. Mūsų specialistai visada patars, padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią prekybinę įrangą.
Gamybos vadovas Oleg Sokolovskij mob +37061286204
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.regrasa.lt
UAB „Regrasa“
Bukčių 64, Vilnius
+37052426214, +37052311761

Skaityti 2455 kartai Atnaujinta 08 rugsėjo 12, Penktadienis 09:32

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker