17 balandžio 28, Penktadienis 08:16

Natūralumas, kokybė ir komfortas – kertiniai taškai, padėję sukurti EKJU prekės ženklo sėkmės istoriją

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

 Žmonių gyvenimas nuo senų laikų yra artimai susijęs su gamta, kuri neįsivaizduojama be medžių. Tai galima pajusti ir šiame industrializacijos amžiuje, ir, nors daugelis gyventojų yra persikėlę iš kaimo į miestą, senasis polinkis būti kartu su gamta nėra išnykęs.

 

Todėl daugelis nekantriai laukia savaitgalių, kada pagaliau bus galima ištrūkti iš miesto skubos ir triukšmo, atsidurti arčiau gamtos ir atgauti jėgas. Pajudėti, pasilinksminti arba paprasčiausiai atsipalaiduoti jaukiame sode, pasėdėti su artimais žmonėmis prie didelio, apvalaus medinio stalo arba įsitaisius krėsle stebėti saulėlydį... Tokios poilsiavietės įrenginėjamos ne tik kaime, bet ir mieste, nedideliuose žemės lopinėliuose ar net balkonuose, terasose.
Jau daugiau nei 20 metų vienas didžiausių sodo baldų gamintojų Latvijoje ir Baltijos šalyse yra SIA „EKJU“, kurios produkcija žinoma Latvijoje ir labai vertinama Europoje – Prancūzijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje – dėl nekintamai aukštos kokybės ir gebėjimo prisitaikyti pačių įvairiausių rinkų poreikiams.

Natūralus ir aplinkai draugiškas prekės ženklas
Nepaprastas medžių energetines savybes žmonės jau patikrino nuo seno, rinkdamiesi statyti namus netoli miškų, sodino medžius ir formavo giraites šalia namų. Miškų apsuptyje statomos sanatorijos ir poilsio bazės, miško artumas padeda žmonėms jaustis ramiau, sveikiau ir nugyventi ilgą, aktyvų ir kūrybingą gyvenimą. EKJU prekės ženklo filosofija remiasi žmogaus ir medžio tarpusavio darna, vienam kitą papildant.
EKJU gaminama produkcija išsiskiria maksimaliai įmanomu natūralumu, nes sodo baldai ir kiti gaminiai gaminami tik iš eglės, pušies arba maumedžio. Šiaurės spygliuočiai yra augę atšiauriomis sąlygomis ir užsigrūdinę, todėl iš tokios medienos pagaminti baldai yra itin tvirti ir tarnaus ilgai. Be to, EKJU naudoja papildomas priemones medienai apsaugoti. EKJU gamykla yra gavusi FSC® sertifikatą, patvirtinantį, kad mediena yra iš rūpestingai ir atsakingai tvarkomų miškų, tokiu būdu nekenkiant aplinkai.
Viso produkcijos gamybos proceso metu EKJU ypatingą dėmesį skiria ekologijai ir aplinkos apsaugai, visada pirmenybė teikiama tokiai žaliavai ir medžiagoms, kurias lengva surinkti, rūšiuoti ir perdirbti. 
Kiekvienas produktas, turintis EKJU prekės ženklą, yra pagamintas akcentuojant ekologišką gyvenimo būdą. 2015–2016 metais įmonė realizavo naujų technologijų įdiegimo gamyboje projektą, dėl ko buvo žymiai sumažintas CO2 teršalų kiekis gamykloje ir išbandytos naujos, aplinkai draugiškesnės medienos paviršiaus apsaugos technologijos. 
EKJU pabrėžia, kad gamtai reikia atiduoti tai, ką esame paėmę. Todėl įmonė rūpinasi, kad medžiai metai iš metų būtų atnaujinami, ir kviečia ir kitus tai daryti: „Mūsų gaminami mediniai baldai taps jūsų šeimos draugais ir sąjungininkais daugeliui metų. Kasmet, nutirpus sniegui, stalai ir kėdės bus išnešami į lauką, pavasario saulėn, ir šveičiami, kad iki pat vėlyvo rudens patikimai tarnautų mažiems ir dideliems. O vėliau kiekvienas iš mūsų gali keliauti į mišką su mažu pušies sodinuku rankose, kad padėkotų gamtai už tai, ką ji davė. Kad ir po daugybės dešimtmečių šeimos galėtų susirinkti prie stalų iš tikros medienos!“


Mediena sukuria jaukią ir šeimynišką atmosferą
Šiais laikais yra įvairiausių medžiagų, iš kurių gaminami daiktai bet kuriai gyvenimo sričiai. Taip yra ir su sodo baldais bei kitais priedais – pradedant vazonais ir nedideliais sodo puošybos elementais ir baigiant narvais gyvūnams ir žaidimų nameliais vaikams. Žmogus iš prigimties yra eksperimentatorius ir naujų horizontų atradėjas, taip pat daugeliui iš mūsų patinka išbandyti visa, kas nauja, ką gali duoti šiuolaikinės civilizacijos pasiekimų sukurtos technologijos. Taip yra su viskuo – pradedant šiuolaikine apranga ir baigiant pastatų statyba. Vis dėlto po kurio laiko kyla noras grįžti prie klasikos, prie to, kas patikrinta, natūralu, nekintama.
Bet kuriam baldui ar interjero elementui natūraliausia žaliava yra medis, kuris daugeliui mūsų siejasi su jaukumu, šiluma, šeimyniškumu, emociniu ir fiziniu komfortu. Medis yra unikali žaliava – mediniai baldai, galima sakyti, spinduliuoja šiluma ir jaukumu, jie tarytum sukuria ramybės uostą konkrečioje vietoje, atskirdami ją nuo supančio lekiančio pasaulio. Pasirinkus medinius baldus sodui arba balkonui, bus galima kaskart mėgautis gamtos artumu. Šioje vietoje bus gera būti ne tik vienam, bet ir kartu su šeima bei draugais, mėgaujantis neįkainojamu bendrumo pojūčiu, ir gaunant taip labai reikalingų teigiamų emocijų. Šeimos ir draugystės ryšių skatinimas ir stiprinimas yra viena iš pagrindinių vertybių, kurias apibrėžęs yra ir EKJU prekės ženklas.

Nekintamai aukšta kokybė, bet ne brangumas
EKJU prekės ženklo produktai visada gaminami iš kokybiškų žaliavų, atsižvelgiant į žaliavų savybes, paisant būtinų technologijų ir imantis reikiamų saugumo priemonių. Svarbiausias principas – gaminti natūralius, įdomius gaminius, maksimaliai išpildant klientų pageidavimus, taip pat kuriant ilgalaikį, sąžiningą bendradarbiavimą su klientais. Gamyboje nenaudojama nieko išskirtino ar brangaus tik todėl, kad nereikėtų mokėti tik už patį ženklą, kas šiais laikais yra paplitęs reiškinys daugelyje sričių.

EKJU prekės ženklo esmė yra šiuolaikinė baldų gamybos įmonė, kuriai svarbu tausoti gamtos resursus. Įmonėje pagaminti baldai yra natūralūs ir praktiški, ilgalaikiai ir draugiški aplinkai. EKJU, kaip Latvijos įmonės prekės ženklas, jau daugelį metų yra žinomas tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje. Produktų asortimente populiariausi yra sodo baldai ir lauko puošybos elementai, orientuoti į šeimynišką buvimą kartu – stalai, suolai, poilsio kėdės, ypatingas dėmesys skiriamas vaikams skirtoms prekėms. Paprastos, klasikinės formos ir apgalvotas ir skoningas funkcionalus dizainas, patogūs bei racionalūs sprendimai yra tai, ką galime jums pasiūlyti.
Užeik į mūsų svetainę ir sužinok daugiau!

www.ekju.com

SIA EKJU
Vietalvas iela 1, Rīga LV-1009
Mob.: 29403437
Faksas: 67040705
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.ekju.com
 
 
 
 
 

Skaityti 1346 kartai Atnaujinta 17 balandžio 28, Penktadienis 10:20
Daugiau šioje kategorijoje: Dar gražesniam sodui ir balkonui »

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker