17 balandžio 28, Penktadienis 08:19

Dar gražesniam sodui ir balkonui

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

 Kai ateina pavasaris ir saulė šildo kasdien vis šilčiau, vis daugiau laiko norime praleisti lauke. Su džiaugsmu galime imtis sodo ir kiemo įrengimui vasarai. Nuo ko pradėti? Nuo gerų sodo baldų, o tai reiškia ne kažkokius plastikinius gaminius, kurie paprastai yra „vienos vasaros amžiaus“, bet daiktus iš tikro medžio. Tokius, kuriuos gamina įmonė EKJU, kuri jau daugiau nei 20 žinoma kaip viena iš kokybiškiausių sodo baldų gamintojų Latvijoje ir už jos ribų.

Šeimai susėsti labiausiai tiks medinis stalas su dviem mediniais suolais. Paprasta, truputį asketiška ir kartu tvirta bei stabilu. Stalas, prie kurio susėsti bendrų pietų, stalo žaidimui arba patogiai užsiimti kokiu nors įdomiu hobiu. Tai tvirti ir patikimi baldai, kurių nenupūs stipresnis vėjo gūsis, ir kurie nepraras kokybės bei išvaizdos permainingomis Lietuvos orų sąlygomis.

Deginimuisi ar ramiai pasišnekučiuoti dviese tiks dvigubas krėslas arba du mediniai krėslai su nuožulniu atlošu, patogia sėdyne ir tarp krėslų įmontuotu kavos staliuku. Nuneškite jį į vietą su vaizdu į saulėlydį, vyno taurė, lėkdex.phpštė su braškėmis (puiku, jei nuosavame sode augintomis) ir brangaus žmogaus artumas. Tokios akimirkos kartais turi amžinybės vertę.

Bet nenusiminkite, jei neturite sodo. EKJU rūpinasi ir tais, kurie gyvena butuose, ir, jei tik jūs turite balkoną ar terasą, jums atsiveria puiki galimybė ją sutvarkyti. EKJU produktų asortimente yra daug įvairių įdomių medžio dizaino daiktų, puikiai tinkančių tiek vienkiemio sodui, tiek miesto buto balkonui. Štai mažas apvalus medinis staliukas „Rīga“ puikiai dera su „Relax“ serijos mediniais krėslais poilsiui arba gali būti naudojamas atskirai, kaip patogus balkono interjero elementas.

Tuo tarpu gėlių laiptai, arba lentyna, yra daiktas, būtinas, kai vasarą norime išnešti į lauką savo kambarinius augalus. Sudėlioti ant medinių laiptelių jie atrodys daug geriau, nei padėti ant žemės arba balkone, ant grindų, be to, užims mažiau vietos. O sulankstoma lentyna puikiai tinka ir ūkiniams reikalams, įvairiems naudingiems daiktams sudėti. EKJU asortimente yra specialios sulankstomos kopėčios – padėklai tiek augalų vazonams, tiek sodininkystės įnagiams.

Jei pradėjome apie augalus, tęsime apie juos. Ar žinote, kas yra pergola? Tai sodo elementas, kurį sudaro dvi lygiagrečios kolonos arba atramos, sujungtos sijomis. Paprastai pergola apželdinama vijokliniais augalais, ant jos sukabinami ir žydintys augalai. EKJU siūlo tvirtų ir stabilių medinių pergolų, ir, pasitelkę vaizduotę, jūs galėsite jas paversti dar viena gražia vieta jūsų sode.

Vijokliniams augalams pravers ir specialios medinės dėžės gėlėms su specialiais vijoklinių augalų pinučiais. Tokią dėžę galite padėti balkone, joje pasodinti, pavyzdžiui, pelėžirnių ir stebėti, kaip jie, gausiai žydėdami vejasi aukštyn, aplink skleisdami svaiginantį kvapiųjų pelėžirnių aromatą.

Geros naujienos sodininkams. Jei jūs mėgstate sodinti, sėti, pikiuoti ir daug dirbti su augalais, jums reikia patogaus ir praktiško sodo baldo. Tokio kaip EKJU gaminamas sodininko stalas metaliniu paviršiumi. Stabilus ir patogus, su apatinėje dalyje įrengta lentyna. Stovėdami arba sėdėdami jums patogia poza, jūs galėsite nuveikti visus reikiamus augalų priežiūros darbus. Stalo paviršių taip pat lengva valyti ir jam nekenks nei išbirusios žemės, nei išsilaistęs vanduo arba sodininkystei būtinos trąšos.

Savo rankomis išaugintas daug skanesnis. Jei jūs turite kokią nors iš EKJU specialų dėžių augalams auginti su 4, 6 arba 9 skyriais viename ar keliuose lygiuose, tada išauginti mėgstamus prieskoninius augalus arba daržoves visiškai nebesunku. Jums reikia nusipirkti šią dėžę, padėti norimoje vietoje sode, atskirus skyrius pripildyti žemių ir pasodinti sodinukų arba pasėti sėklų. Telieka reguliariai laistyti, nuravėti ir laukti skanaus rezultato. Beje, puikus būdas vaikus supažindinti su sodo darbais. Paskirkite kiekvienam šeimos nariui po vieną skyrių, ir bus matyti, kas kuriam paskui išeis (išaugs). Tai tikrai daug įdomesnis sprendimas nei tradicinės lysvės ir vagos.

EKJU dėka, ir nedidelių naminių gyvūnų laikymas sode jau nėra sudėtingas. EKJU siūlo skoningus ir kokybiškus narvus triušiams, taip pat praktišką namelį porai vištų laikyti. Visiškai pakanka viena šeimai apsirūpinti kiaušiniais visus metus, Be to, papildomas džiaugsmas tiek dideliems, tiek mažiems šeimos nariams, kuriems tai yra puiki galimybė įsisavinti atsakomybės įgūdžius, rūpinantis kitais gyvais sutvėrimais. Galų gale, ne veltui sakoma, kad lietuviai iš prigimties praktiški – tebūnie!

Kai visi darbai atlikti, patogiai „įkrentame“ į minkštą supamąjį krėslą. Aukštyn, žemyn, aukštyn, žemyn... . Niekur nėra taip gerai, kaip savo namuose savo sode!

www.ekju.com

 

Skaityti 1465 kartai Atnaujinta 17 rugpjūčio 03, Ketvirtadienis 12:31

Palikite komentarą

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker