Build supažindina (16)

08 gruodžio 04, Ketvirtadienis 12:06

UAB ,,Vilsta“ atliks net ir sudėtingiausius darbus

Parašė
UAB ,,Vilsta“ atliks net ir sudėtingiausius darbusPer gana trumpą laiką UAB „Vilsta“ įgijo patikimos ir pajėgios atlikti sudėtingus darbus autoritetą. Bendrovės veikla neapsiribojo Vilniumi, dirbome ir kituose Lietuvos miestuose, Ukrainoje. Didesnę dalį atliekamų darbų sudaro gamybos objektai, inžineriniai statiniai, individualūs gyvenamieji namai
08 gruodžio 03, Trečiadienis 10:26

FAUGA – patikima, saugu, gražu

Parašė
FAUGA – patikima, saugu, gražuŠių metų parodoje ,,RESTA 2008“, Jūsų įmonė buvo apdovanota kaip ilgametė dalyvė – parodoje dalyvavote jau penkioliktąjį kartą. Kur glūdi taip sėkmingai veikiančios įmonės sėkmė?
08 spalio 23, Ketvirtadienis 15:56

UAB ,,Vilniaus gelmės“ – gręžiniai Jums

Parašė
UAB ,,Vilniaus gelmės“ – gręžiniai JumsUAB ,,Vilniaus gelmės“ užsiima vandens ir geoterminių gręžinių bei polinių pamatų įrengimu, inžinerinių tinklų klojimu ir su jais susijusių dokumentų tvarkymu. Darbai atliekami visoje Lietuvoje. Firma aptarnauja tiek fizinius, tiek juridinius asmenis.
08 spalio 14, Antradienis 15:18

UAB ,,Aisvita“ – užuolaidos Jums!

Parašė
UAB ,,Aisvita“ – užuolaidos Jums!Užuolaidos – tai vienas svarbiausių namų akcentų, užbaigiantis interjerą, apjungiantis kambarį į darnią visumą ir kuriantis harmoniją. Tai viena svarbiausių ne tik interjero detalių, bet būdas susikurti stilingus ir jaukius namus. UAB ,,Aisvita“ – užuolaidų salonas, ieškantiems įdomių sprendimų, vertinantiems kokybę ir stilių. Iš siūlomo gausaus ir originalaus asortimento kiekvienas išsirinks tai, kas tinka tik jo namams.
08 spalio 01, Trečiadienis 10:12

Šilti ir jaukūs namai su Beril

Parašė
Šilti ir jaukūs namai su BerilPasistatęs namus ar sodybą ne vienas susimąsto, kuo gi ekonomiškai ir ekologiškai šildyti namus? Kaip priimti tinkamiausią sprendimą? Išsirinkti tinkamą šildymo sistemą tikrai nelengva užduotis. Ne vienas pasiklysta siūlomoje gausoje. V. Raziūno įmonė siūlo naują, patikimą ir ekologišką būdą šildyti namus.
08 spalio 01, Trečiadienis 10:11

INTDECO rūpinasi gražia Jūsų aplinka

Parašė
INTDECO rūpinasi gražia Jūsų aplinkaUAB „Pinsita“ įkurta 2001 m. Savo veiklą įmonė pradėjo nuo prekybos audiniais drabužiams. Daugiausia tai buvo audiniai iš Italijos. Vėliau buvo atidarytas audinių salonas pasaže „Ibrahim“, ? čia pradėta prekiauti ir užuolaidų audiniais ir teikti su tuo susijusias paslaugas.
08 rugsėjo 22, Pirmadienis 16:32

Geoterminis šildymas – Jūsų jaukiam gyvenimui

Parašė
Geoterminis šildymas – Jūsų jaukiam gyvenimui Mūsų įmonė buvo įkurta 2005 m. liepos 25 dieną. Jos pagrindinis tikslas ? parduoti žmogui ekologišką, ekonomišką ir saugią šildymo sistemos komplektą.
08 rugsėjo 22, Pirmadienis 16:31

UAB „Ideali vonia“ – ideali vonia kiekvienam

Parašė
UAB „Ideali vonia“ – ideali vonia kiekvienam1. Kada buvo įkurta Jūsų firma?
Mūsų firma buvo įkurta1999 metais.
2. Kaip nusprendėte užsiimti šia veikla?
Buvo pasiūlyta tam tikrų prekių grupė, ir suteikta galimybė ją platinti Lietuvoje. Šios prekės tiekiamos iš užsienio šalių. Prekiaujame vonios įranga, aksesuarais, baldais, dušo kabinomis, dušo sistemomis, garo pirtimis ir viskuo, kas būtina įsirengti idealų vonios kambarį.
08 rugsėjo 12, Penktadienis 09:32

PROJEKTIMA - APDAILOS DARBU MEISTAS

Parašė
PROJEKTIMA - APDAILOS DARBU MEISTASMūsų įmonė įsikūrė 2006 m. Ji gyvuoja tik dvejus metus, tačiau jau galime džiaugtis pasiekimais ir, be abejonės, sėkmingai įgyvendintais projektais.
UAB „Regrasa“ ? mūsų pagaminta produkcija visuomet atitinka užsakovo reikalavimusUAB „Regrasa“, įsikūrusi prieš šešerius metus, yra specializuota nestandartinės prekybinės įrangos gamybos įmonė. Prekybos įranga – vitrinos, ekspoziciniai stelažai, specialių prekių lentynos, prekystaliai ir kt.– svarbiausia, matyt, parduotuvės, o ir kitos prekybos vietos, detalė.
Puslapis 1 iš 2

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker