Super User

Super User

17 balandžio 28, Penktadienis 08:19

Dar gražesniam sodui ir balkonui

 Kai ateina pavasaris ir saulė šildo kasdien vis šilčiau, vis daugiau laiko norime praleisti lauke. Su džiaugsmu galime imtis sodo ir kiemo įrengimui vasarai. Nuo ko pradėti? Nuo gerų sodo baldų, o tai reiškia ne kažkokius plastikinius gaminius, kurie paprastai yra „vienos vasaros amžiaus“, bet daiktus iš tikro medžio. Tokius, kuriuos gamina įmonė EKJU, kuri jau daugiau nei 20 žinoma kaip viena iš kokybiškiausių sodo baldų gamintojų Latvijoje ir už jos ribų.

 Žmonių gyvenimas nuo senų laikų yra artimai susijęs su gamta, kuri neįsivaizduojama be medžių. Tai galima pajusti ir šiame industrializacijos amžiuje, ir, nors daugelis gyventojų yra persikėlę iš kaimo į miestą, senasis polinkis būti kartu su gamta nėra išnykęs.

17 balandžio 26, Trečiadienis 10:46

Zinios-lietuvos

Herkaus Manto gatvėje šalia sostinės Kalvarijų turgaus jau vyksta eismas. Liepą baigtas šios turgavietei strategiškai svarbios gatvės pirmasis rekonstrukcijos etapas. Remonto metu atnaujinta 80 procentų visos H. Manto gatvės ilgio – apie 180 metrų iš 226. Kalvarijų turgaus administratorė UAB „KTVG“ atnaujinimo darbams skyrė beveik 97 tūkstančius eurų.

 

 

Kauno vairuotojams saulėtą dieną daugiau nereikės spėlioti šviesoforo spalvos. Trečią dešimtį metų skaičiuojančius pasenusius Kauno šviesoforus keičia nauji, LED šviesos šaltiniais aprūpinti šviesoforai.

 

16 liepos 25, Pirmadienis 20:56

Mokyklų stadionai taps moderniais aikštynais

 

Moksleiviams išėjus vasaros atostogų J. Urbšio katalikiškos mokyklos teritorijoje darbuojasi sunkiasvorė technika. Dar šį rudenį mokiniai pradės sportuoti naujame stadione ir universaliuose aikštynuose. Kardinalios permainos fizinio lavinimo srityje šiemet palies bemaž dešimt Kauno mokyklų.

 

Vilniuje besilankantys svečiai ir į Vašingtono aikštę šiandien užsukę vilniečiai galėjo pasijusti lyg Amerikoje – plevėsuoja JAV vėliavos, atidengta lentelė, kurioje anglų kalba užrašytas skvero pavadinimas „Washington Sq“, susibūrę Laisvę mylintys žmonės mini Sumnerio Welleso deklaraciją, vaišinasi tradiciniais amerikietiškais užkandžiais, skamba – „Kartu mes tikime laisve".

 

Vilniaus geležinkelio stotyje šiandien atsiveria nauja susisiekimo sostinėje erdvė – darbą pradeda naujas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ klientų aptarnavimo centras. Jame vilniečiai ir miesto svečiai ne tik galės įsigyti viešojo transporto bilietus ar susiplanuoti savo keliones, bet ir įsigyti lengvatinius gyventojų leidimus automobiliams statyti, sumokėti vietinę rinkliavą.

Pastatyti automobilį greta Kauno klinikų daugeliui vairuotojų – tikras išbandymas. Pacientams ir juos lydintiems asmenims atvykusiems į didžiausią gydymo įstaigą šalyje, nuolat tenka susidurti su parkavimo problemomis. Ne vienerius metus planuotos daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės reikalai pagaliau pajudėjo iš mirties taško.

 

Šiandien sostinės taryba nusprendė atnaujinti ir modernizuoti Vilniaus miesto paviršinių nuotekų sistemą – patvirtino paviršinių nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros ir veiklos planą iki 2020 metų. Per artimiausius ketverius metus iš Europos Sąjungos ir miesto savivaldybės lėšų labiausiai užtvindomose ir transporto eismą stabdančiose vietose  bus rekonstruota arba naujai įrengta  moderni paviršinių nuotekų infrastruktūra.

www.AutomobiliuDalys24.lt

Top.LV
eXTReMe Tracker