DIY - Daryk pats

Namo pamatų sutvirtinimas

El. paštas Spausdinti PDF
Namo pamatų sutvirtinimasPastatas statytas 1942 metais, konstrukcija – medinis statinys.
 

Vazonėliai ir kiti indai lauko augalams

El. paštas Spausdinti PDF
Vazonėliai ir kiti indai lauko augalamsNatūrali augalų aplinka - dirvožemis. Tačiau ne visada jiems galime skirti atitinkamą žemės gabaliuką, nes kartais nėra vietos, o kartais norime kurti gyvų augalų kompozicijų erdves, kurias padaliname įvairiais vazonėliais, dėžutėmis arba įvairiomis tvorelėmis. Kaip pasirinkti šiuolaikinį ir tinkamą vazonėlį ar tvorelę? Kuo skiriasi jų dizainas bei kitos savybės? Ar galima vazonėlius naudoti visus metus ir juose palikti šaknis žiemai? Į šiuos klausimus ir pabandysime atsakyti.
 

Ką pasako augalų lapai?

El. paštas Spausdinti PDF
 Ką pasako  augalų lapai?Sveikų augalų lapai stiprūs, žvilgantys, nepažeistais pakraščiais, nesutrūkinėję.
 

Lentynėlės kompaktiniams diskams

El. paštas Spausdinti PDF
Lentynėlės kompaktiniams diskamsKompaktiniai diskai ( CD) į mūsų gyvenimą įžengė gana neseniai, tačiau labai sparčiai ir plačiai apimdami daugelį sričių. Jeigu iš pradžių CD buvo suprantamas kaip aukštą vertę turintis muzikinis įrašas, tai dabar juose saugome informaciją, įvairius duomenis, kompiuterinę grafiką, nuotraukas, perkame filmus ir videoklipus (DVD) ir kita.
 

Paauglio kambarys

El. paštas Spausdinti PDF
Paauglio  kambarysSu kuo dažniausiai asocijuojasi paauglio kambarys? Su plakatais, priklijuotais ant sienų, netvarka ir triukšminga muzika. Visa tai rūpestingiems tėveliams kelia problemų, nes didelė dalis suaugusių jau pamiršo, kad ir patys buvo paaugliai, pamiršo, kaip jautėsi tuo laikotarpiu.
 

Dolomito plokščių naudojimas vidaus apdailai

El. paštas Spausdinti PDF
Dolomito plokščių naudojimas vidaus apdailai Įvairių akmeninių plytelių ir plokščių imitacijų naudojimas labai populiari tendencija interjero dizaine. Jomis galima padengti visą sieną arba tiktai sienos fragmentą. Tokiu būdu paįvairinamas ir atnaujinamas interjeras arba norima nuslėpti kokį nors defektą.
 

STUMDOMOSIOS DURYS

El. paštas Spausdinti PDF
STUMDOMOSIOS DURYSStumdomųjų durų sistema sparčiai įeina į mūsų buitį ir interjerą. Jas labai plačiai naudoja: nuo spintų, kurios labiausiai paplitusios, iki patalpų padalinimo.
 


Kokią stogo dangą naudojate ?

Šiferis
(0)
Bituminiai lakštai
(0)
Keraminės čerpės
(0)
Plieninė stogo danga
(0)
Stiklo plastiko stogų danga
(0)
1 balsai paliko