Mados tendencijos
Mados tendencijos

Plastmasiniai baldai – ateitis ar praeitis?

El. paštas Spausdinti PDF
Plastmasiniai baldai  – ateitis ar praeitis?Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad namuose baldai turi būti pagaminti iš natūralių medžiagų. Bet šiuolaikiniai dizaineriai naudoja įvairias plastmasės rūšis, polimerus, iš kurių kuria originalius šiuolaikinius baldus, kurie gali būti labai įdomi detalė bet kuriame interjere. Todėl nereikia iš anksto atmesti minties, o retkarčiais pabandyti naudoti ir plastmasinius baldus.
 

„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerą

El. paštas Spausdinti PDF
„Autentic“ – tai, ką turėtumėte žinoti apie stilingą interjerąKada buvo įkurti interjero dizaino namai ,,Autentic“? Interjero dizaino namai „Autentic“ įkurti 2006 metais.
 

Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjere

El. paštas Spausdinti PDF
Rafinuotas prancūziškas baldų stilius šiuolaikiniame interjereKo gero labiausiai interjero dizainerių yra pamėgtas Liudviko XV-ojo laikų stilius, vis dažniau atrandamas baldų kolekcijose,- rafinuotų formų, nemasyvūs, su tam laikotarpiui būdingais romantiškais drožiniais, tačiau tuo pat metu tokie baldai yra labai praktiški ir patogūs.
 

Grindų danga – vienas svarbiausių interjero akcentų

El. paštas Spausdinti PDF
Grindų danga – vienas svarbiausių interjero akcentųNoras gyventi kuo gražiau ir turėti patogią buitį aktualus kiekvienam nuo neatmenamų laikų.
 

Naujovės užuolaidų pasaulyje

El. paštas Spausdinti PDF
Naujovės užuolaidų pasaulyjeNors į gyvenamąjį būstą skverbiasi naujos technologijos ir mados, užuolaidos buvo ir yra svarbios tiek funkciniu, tiek interjero dizaino požiūriu.
 

Interjero nuotaiką sukuria sienų apmušalai - tapetai

El. paštas Spausdinti PDF
Interjero nuotaiką sukuria sienų apmušalai - tapetai  Norint pakeisti patalpos vaizdą, vienas iš paprasčiausių būdų - perklijuoti sienų tapetus. Tapetai sukuria interjero nuotaiką. Keičiantis ir vystantis technologijoms, šiandien galime pasirinkti daugybę tapetų: įvairių rūšių dažų ir spalvų, skirtingų stilių, medžiagos, faktūros ir tekstūros. Pasirinkus tapetus ir juos tinkamai suderinus, patalpoje galima sukurti nuostabią atmosferą
 

Gerai apšviestas vonios kambarys

El. paštas Spausdinti PDF
Gerai  apšviestas vonios kambarysĮrengiant vonios kambario apšvietimą, taip pat kaip įrengiant gyvenamų patalpų apšvietimą, reikia stengtis laikytis vienodo stiliaus. Apšvietimui galima naudoti įvairius šviestuvus, kurie integruoti įrengiant vonios kambarį bei įvairias spinteles jame, taip pat veidrodžiuose ir t.t. Klasikinis pavyzdys yra autonominiai prie sienos pritvirtinti šviestuvai. Prie lubų tvirtinami šviestuvai vonios kambaryje paprastai nenaudojami. Vonios kambaryje, taip pat kaip ir kitose patalpose, būtinas patalpos padalinimas zonomis. Netgi nedideliame, techniškai paprastame vonios kambaryje patogu reliatyviai atidalinti patalpą prie veidrodžio. Tačiau jeigu vonios kambaryje yra nišų, pakilimų ar kitų elementų, tai tokios funkcionalios zonos tarsi susikuria savaime. Jeigu jų nėra, tai vizualiai padalinti patalpą galima naudojant įvairius apšvietimo elementus.
 

Židinys be kamino

El. paštas Spausdinti PDF
Židinys be kaminoKartais ir neįmanomi dalykai tampa įmanomi. Šiuos žodžius galima pasakyti svajojant apie židinį namuose. Židinį jau galima įrengti mažame kambaryje, nelaužant galvos apie kaminą ir specifinius statybinius darbus jį montuojant . Tai padaryti galima įsigyjant elektrinius židinius- tai gana nauja židinių rūšis šiuolaikinėje rinkoje.
 

Prancūziško stiliaus interjeras

El. paštas Spausdinti PDF
Prancūziško stiliaus interjeras Dažniausiai šį French Country style interjerą esam pripratę matyti melodramose, aukštos klasės viešbučiuose ir dizaino žurnaluose. Tačiau Europoje šis prašmatnus stilius žinomas ir kaip kaimiško stiliaus, ir kaip butų interjero elementas.
 

Moderni tvora demonstruoja šeimininkų individualumą.

El. paštas Spausdinti PDF
Moderni tvora demonstruoja šeimininkų individualumą.Graži tvora - tai kaip modernus pastato papildymas, todėl pastato architektūra yra pagrindinis kriterijus pasirenkant tvorą. Anksčiau tvorų įvairovė buvo visai nedidelė. Dabar pasirinkimas platus. Tvorą galima pasirinkti ir pagal kainą, ir pagal dizainą.
 

Madingas neperkrautas sodas

El. paštas Spausdinti PDF
Madingas neperkrautas sodasPirmąjį įspūdį apie namų šeimininkus ir jų skonį sukuria sodas ir daržas. Skoningai sutvarkytame sode bus malonu leisti laiką. Sodas – ne tiktai žali gazonai ir augalai. Didelis vaidmuo tenka ir kitiems sodo elementams - dekoratyviniams bei praktiškiems augalams. Sodo elementai sukuria jo individualumą ir parodo šeimininkų kasdieninius įpročius bei atlieka nemažai funkcijų. Tačiau kokie bebūtų sodo elementai, nereikia, kad jų būtų per daug.
 

Stiklo pluošto tapetai – natūralūs ir madingi.

El. paštas Spausdinti PDF
Stiklo pluošto tapetai – natūralūs ir madingi.Yra daug priežasčių, kodėl stiklo pluošto tapetai laikomi moderniais ir vis labiau populiarėjančiais. Tokio tipo tapetai apsaugo sienas nuo sutrūkinėjimo. Jie yra atsparūs drėgmei (tinkami klijuoti ir vonios kambariuose). Tai natūralios sudėties dekoravimo medžiagos, pagamintos iš stiklo pluošto tekstilės. Jų yra labai įvairių raštų ir spalvų spektro pasirinkimas. Tinka skirtingos paskirties patalpų dekoravimui.
 

BŪSTO DEKORAVIMO TENDENCIJOS 2008 METAIS

El. paštas Spausdinti PDF
BŪSTO DEKORAVIMO TENDENCIJOS 2008 METAISKaip jau žinome, mada keičiasi. Vis pasirodo naujos tendencijos, kryptys, pasigirsta nauji vardai ir sprendimai. Remiantis Europos ir Amerikos dizainerių ir interjero specialistų prognozėmis, 2008 metais įrengiant būstą dominuos dvi, diametraliai priešingos tendencijos – natūralumas ir iššaukianti prabanga, linkstanti į išskirtinumą. Jeigu esate išrankesnis ir jums nepatinka natūralių medžiagų interjeras, galite pasirinkti ką nors klasikiškesnio ir prabangesnio. Kadangi pastaruoju metu daugelis domisi natūraliu interjeru, tai šiuos metus galima laikyti ir Glamūro atgimimo metais, nes, kaip sakoma, ne visus patenkina aplinkai nekenksmingas dizainas, kitiems reikalingas glamūrinis LUKSAS.
 

Natūralios medžiagos- sveikatai tinkama mados tendencija

El. paštas Spausdinti PDF
Natūralios medžiagos- sveikatai tinkama mados tendencijaPastaruoju metu pastatų statybai ir interjerui dažnai naudojamos natūralias medžiagos. Tai labai plintanti ir sveikintina tendencija. Svarbu tai, kad nekenksminga sveikatai. Pasitaiko situacijų, kai žodžiai „ekologiškai švaru” tampa bene reklamos kabliuku, ant kurio dažnai „pakimbame“ net neįsigilindami ir neanalizuodami „povandeninių srovių“. Jeigu iš tiesų norime visą pastatą pastatyti ir įrengti tik iš natūralių medžiagų, patartina konsultuotis su specialistu, kuris patars, suras geriausią išeitį. Tuomet rezultatas bus ne tik ekologiškas, bet funkcionalus ir ilgaamžis.
 

Anglams nebūdingas minimalizmas - tęsinys

El. paštas Spausdinti PDF
Anglams nebūdingas minimalizmas - tęsinysIBeveik neįmanoma angliškame interjere pamatyti „plikų“, tik dažytų sienų. Visur surasime sienų apmušalus (tapetus)! Spalvos. Anglų interjeras pilnas ir ramių, ir ryškių gėlių spalvų. Paprastesni interjerai dvelkia tonų ramumu, o ryškūs tonai vyrauja tradiciniuose interjeruose. Kambariai tarpusavyje dera spalvų deriniais ir kombinacijomis. Čia visose patalpose jaučiamas bendras stilius, nuotaika ir motyvai. Nepriimta, kad kiekvienas kambarys būtų kitoks. Švarumo jausmą virtuvėje sukuria ne tiek pedantiška tvarka, kiek labai populiarus sienų dažymas balta spalva. Kartais šis švaros jausmas sustiprinamas naudojant baltus virtuvės baldus. Retkarčiais balta virtuvės baldų spalva kombinuojama su vyšnių medžio spalva. Virtuvės suplanavimas dažnai leidžia matyti, kas vyksta ir kitose patalpose. Pavyzdžiui, galima matyti svetainę arba prieškambarį. Labai paplitę taip vadinami atviri suplanavimai, kai virtuvė yra kartu su valgomuoju ar svetaine. Kėdžių apmušalų spalva susilieja su grindų spalvos tonu, o ryškesniuose interjeruose, priešingai, pasirenkama kontrastiška spalva.
 

Anglams nebūdingas minimalizmas - pradžia

El. paštas Spausdinti PDF
Anglams nebūdingas  minimalizmas - pradžiaKaimiškas stilius turi universalaus patrauklumo, nepriklausomai nuo to, apie kurią iš trijų populiariausių krypčių kalbama: anglų, prancūzų ar amerikiečių. Kuriant kaimiško stiliaus interjerus, paprastai vengiama labai formalių ir klasikinių elementų, jų vietoje pasirenkamas komfortas ir gyvybingumas. Tačiau interjere galima sujungti ir skirtingus stilius. Klasikiniai baldai yra vienas iš akcentų, kuris padaro patalpą įdomesnę, patogesnę ir praktiškesnę. Svečiai turėtų jaukiai jaustis ir svetainėje, ir gurkšnodami arbatą virtuvėje netgi tada, kai interjere vyrauja prabanga. Kaimiškas stilius dažniausiai yra elegantiškas, su masyviais praktiškais baldais ir ryškiais baldų apmušalais. Building.lv jau rašė apie prancūzų kaimiško stiliaus virtuves. Šiandien kalbėsime apie anglų kaimišką stilių.
 

Fontanai, veidrodžiai ir kristalai Feng Shui (Feng Šui) sistemoje

El. paštas Spausdinti PDF
Fontanai, veidrodžiai ir kristalai  Feng  Shui (Feng Šui) sistemojeTęsdami pokalbį Feng Shui tema, šį kartą pasakosime apie 3 elementus, kurie dažniausiai naudojami, norint harmonizuoti aplinką. Fontanus Feng Shui sistemoje sutinkame įvairiausių formų ir dydžių tiek vidinėse, tiek ir išorinėse patalpose. Fontanai gali būti skirtingų rūšių ir stilių, nebūtinai jie turi atrodyti rytietiškai! Paplitusi klaidinga nuomonė, kad norint savo aplinką kurti vadovaujantis Feng Shui sistema, viskas turi būti rytietiška. Tai netiesa! Svarbu, kad konkretūs daiktai atliktų savo funkcijas! Tai taip paprasta!
 

Feng Shui (Feng Šui) miegamajame

El. paštas Spausdinti PDF
Feng Shui (Feng Šui) miegamajame Geras miegas – mūsų sėkmės pagrindas! Miegamajame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo. Dauguma čia ne tiktai miega, bet užsiima ir kitais, miegamajame visai netinkamais darbais, o tai kartais būna nemigos priežastis. Neišsimiegoję mes būname pikti, lengvai suerzinami. O geras miegas pagerina nuotaiką, bendrą sveikatos būklę. Tikriausiai ne veltui yra sakoma, kad geras miegas gydo visas ligas. Jeigu ilgesnį laiką jus kamuoja nemiga, jaučiatės pavargę ar neišsimiegoję, visą dieną jaučiatės mieguisti, pagalvokite, ar nereikėtų ką nors pakeisti miegamajame.
 

Feng Shui (Feng Šui) spalvos ir jų panaudojimas

El. paštas Spausdinti PDF
Feng  Shui (Feng Šui) spalvos ir jų panaudojimasNesvarbu, ar gyvename prabangiame nuosavame name, ar kaimo sodyboje, ar siaurame bute, aplinka mūsų gyvenime turi didelę reikšmę. Feng Shui spalvos, jeigu jas naudosime teisingai, įneš į mūsų gyvenimą norimą Feng Shui energiją ir padės sukurti sėkmingą ir jaukią atmosferą. Kiekviena spalva šioje sistemoje užtikrina skirtingos energijos kokybę.
 

Feng Shui (Feng Šui) tebėra madinga

El. paštas Spausdinti PDF
Feng  Shui (Feng Šui) tebėra madingaKiekvienoje mums labai svarbioje srityje kiekvienas pavasaris atneša su savimi naujus vėjus. Mados dizaineriai skuba demonstruoti savo naująsias kolekcijas, reklamos primygtinai informuoja mus apie naujus atradimus, pasiekimus, pasiūlymus, pabrėždami konkrečios prekės reikšmingumą mūsų kasdieniniame gyvenime ir tvirtindami, kad ši prekė būtent tai, be ko negalime apsieiti. Šį kartą ne apie naują, bet apie tai, kas egzistuoja jau daugiau negu 3 tūkstančius metų. Apie Feng Shui.
 


Kokią stogo dangą naudojate ?

Šiferis
(0)
Bituminiai lakštai
(0)
Keraminės čerpės
(0)
Plieninė stogo danga
(0)
Stiklo plastiko stogų danga
(0)
1 balsai paliko