Specialisto patarimai

Pintų baldų romantika

El. paštas Spausdinti PDF
Pintų baldų romantika Pinti baldai meilina akį ne tik sode ar užmiesčio name. Šie baldai puikiai įsilieja ir į būsto interjerą ir primena mums vasaros šiltas dienas. Vienas iš būdų kaip pintus baldus panaudoti interjere - įrengiant svetainėje poilsio kampelį. Bet pinti baldai ir puikiai įsidera ir į virtuvės, miegamojo, vaikų kambario ar kitas gyvenamąsias patalpas. Vasaros sezonui pasibaigus parduotuvės siūlo mums šiuos baldus su žymiomis nuolaidomis. Labai tinkamas laikas įsigyti šiuos baldus!
 

Plytelių pasirinkimo įvairovė

El. paštas Spausdinti PDF
Plytelių pasirinkimo įvairovė Ką dar naujo būtų galima pasakyti apie tokį įprastą patalpų apdailos elementą kaip plytelės? Tačiau dar yra tam tikrų niuansų, kurie tarsi liko „už kadro“, todėl gali būti labai svarbūs pasirenkant plyteles.
 

Šviesos pilis

El. paštas Spausdinti PDF
Šviesos pilisTruputis kantrybės, truputis sumanumo, truputis noro … ir nuosavo namo fasadas tamsiuoju paros metu gali pasikeisti neatpažįstamai.
 

Kapitalinis remontas: žingsnis po žingsnio

El. paštas Spausdinti PDF
Kapitalinis remontas: žingsnis po žingsnioKiekvieno buto savininkui bent kartą gyvenime reikėjo susidurti su kapitaliniu remontu. Dažnam žmogui remontas - sinonimas žodžiui katastrofa. Tačiau tai galima daug lengviau ir greičiau padaryti ir ištverti, jeigu viskas atliekama nuosekliai, pagal planą. Svarbu atsiminti, kad kapitalinis remontas atliekamas labai retai, todėl geriau tai padaryti vieną kartą, bet gerai, kad užtektų daugeliui metų, o vėliau interjero atnaujinimą arba pagražinimus galima bus padaryti tik kosmetinio remonto priemonėmis.
 

Grindinio klojimo darbus galime atlikti patys

El. paštas Spausdinti PDF
Grindinio klojimo darbus galime atlikti patys* Visų pirma reikia nukasti maždaug 1 m storio dirvožemį. Tai yra toks storis, kuris Latvijoje žiemos metu įšąla. Nukastas dirvožemio sluoksnis pakeičiamas smėlio sluoksniu. Smėlio sluoksnis suplūkamas. Jeigu yra smėlio gruntas, tai nukasti reikia mažesnį sluoksnį.
 

Ne tokios populiarios, bet patrauklios grindinio rūšys

El. paštas Spausdinti PDF
Ne tokios populiarios, bet patrauklios grindinio rūšysNaudojant tam tikrus įrengimus, stiklą gana lengvai galima transformuoti grindinio plytele. Stiklinės grindinio plytelės naudojamos labai retai, dažniau tokius grindinius galima pamatyti Estijoje kaip dekoratyvinį akcentą gatvėse ir aikštėse. Tai suprantama, nes jeigu stiklinės grindinio plytelės yra naudojamos grindiniui, tai jos turi būti patvarios prieš buitinius vandalus.
 

3 populiariausios grindinio akmens rūšys

El. paštas Spausdinti PDF
3 populiariausios grindinio akmens rūšysMolis, iš kurio gaminamas figūrinės plytelės ir granitas, - tai dvi medžiagos, kurios grindiniams naudojamos jau šimtmečius ir net tūkstantmečius. Tai laiku patikrintos medžiagos. Dabar granitas - tai ypatinga medžiaga, nes gana brangi. Klinkeris - geras kompromisas, jeigu ieškome optimalios kainos ir gerų eksploatacinių savybių.
 

Be iliuzijų apie grindinio kainas

El. paštas Spausdinti PDF
Be iliuzijų apie grindinio kainasNorint įrengti kokybišką grindinį, reikia turėti omenyje, kad šis sprendimas yra kompleksinis. Būtų naivu pasitikėti reklamomis, kuriose siūloma grindinį įkloti už konkrečią sumą, kainą skaičiuojant už kvadratinį metrą ir įskaitant patį grindimą.
 

Ar esantis pagrindas turi įtakos įrengiant grindinio dangą?

El. paštas Spausdinti PDF
Ar esantis pagrindas turi įtakos  įrengiant grindinio dangą? Reljefas ir esantis pagrindas (grunto sudėtis) yra du pagrindiniai faktoriai, kurie turi reikšmės grindinio klojimo kainoms ir atliekamų darbų kiekiui. Kuo lygesnis paviršius ir kuo stabilesnis gruntas, tuo mažiau kainuos grindinio klojimas.
 

Istorinis paviršius - grindinys

El. paštas Spausdinti PDF
Istorinis paviršius - grindinysGrindinys kaip gatvės dangos rūšis žinomas nuo Senovės Romos laikų. Grindinį ilgai naudojo kaip vienintelį kelių paviršių. Grindinio funkcionalumas ir praktinis naudojamas einant laikui keitėsi. Paskutiniu metu jis papildomas įvairiais dekoratyviniais elementais, jis naudojamas tvarkant ir grindžiant nuosavų namų ir visuomeninių teritorijų aplinką.
 

Sodo baldų pasirinkimas

El. paštas Spausdinti PDF
Sodo baldų pasirinkimasPaskutiniu metu labai populiarūs pinti sodo baldai. Iš vienos pusės - tai tarsi sugrįžimas prie retro stiliaus - kaip nostalgija ar prisiminimas apie mūsų močiučių ir senelių jaunystę.
 

Sodo baldai turi būti ir gražūs ir patvarūs

El. paštas Spausdinti PDF
Sodo baldai turi būti ir gražūs ir patvarūs Pasirinkdami baldus savo užmiesčio namui, mes dažniausiai vartome ir studijuojame spalvotus katalogus, ilgai galvojame, vaikščiojame po parduotuves. Jeigu yra galimybė konsultuojamės su dizaineriais. Tačiau, pradėję sodo pertvarkymą, apie baldus dažnai pamirštame. Tai klaida! Be patogių kėdžių, suoliukų ar sūpuoklių poilsis gamtoje nebus pilnavertis. Be to, sodo baldai labai puošia bet kurią žalią pievelę.
 

Kaip valyti ir atnaujinti antikinius daiktus?

El. paštas Spausdinti PDF
Kaip valyti ir atnaujinti antikinius daiktus?Seni antikiniai baldai - prabanga ir subtilumas, aristokratiškumas ir elegancija. Kiekvienas iš mūsų bent kartą į savo būstą tikrai norėjo įnešti šio nuostabaus patalpų dekoravimo stiliaus dvelksmą! Jeigu anksčiau šis klasikinis stilius buvo sutinkamas tiktai aristokratų rezidencijose ir turtingų žmonių namuose, visuomeniniuose interjeruos ir valstybiniuose objektuose, tai šiuo metu klasikinės istorinės vertybės prieinamos kiekvienam.
 

Švediško stiliaus interjeras

El. paštas Spausdinti PDF
Švediško stiliaus interjerasSkandinavų dizainas tampa vis populiaresnis. Didelį populiarumą įgavo ne tiktai skandinavų dizainerių ypatingos lempos ir kartais savotiški, netgi asketiški baldai, bet ir švediško stiliaus motyvai bei dekoracijos elementai interjere. Švediškam stiliui charakteringas subtilus elegantiškumas. Kartais jame galima sutikti tarsi laiko aptrintus baldus, kurie turi universalaus patrauklumo ir šiuolaikiniame interjere atrodo gana patraukliai.
 

Berniukų kambarių dekoravimo idėjos

El. paštas Spausdinti PDF
Berniukų kambarių dekoravimo idėjos Svarbiausia, apie ką reikėtų pagalvoti tėvams, įkuriant vaikui miegamąjį- paties vaiko norai, interesai ir pomėgiai. Jokiu būdu nereikia kurti interjero, kuris atitiktų tėvų norus arba vaiko trumpalaikius kaprizus!
 

Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!

El. paštas Spausdinti PDF
Dekoravimo idėjos skirtingo amžiaus mergaičių kambariams!Naujo interjero kūrimas visada yra įkvepiantis ir ilgalaikis projektas. Jeigu norite, kad jisai neatsibostų, labai rimtai apgalvokite patalpos funkcijas, atkreipiant dėmesį į visas smulkmenas, netgi į tai, ar kambarys saulėtas ar visada šešėlyje. Jeigu kambarys saulėtas, drąsiai galite pasirinkti ryškias spalvas. Tačiau jeigu kambarys mažas ir šešėlio pusėje, geriau pasirinkti švelnius pastelinius tonus. Labai emocionalus dekoravimo momentas tėvams, kai įrengiamas vaiko miegamasis. Jeigu negalite apsispręsti, pagalvokite apie dalykus, kurie vaikui patys svarbiausi! Čia rasite kelias aktualias idėjas įrengiant mergaičių kambarį!
 

Atėjo pavasaris! Laikas rūpintis prie namų esančiu sodu ir daržu! - Tęsinys

El. paštas Spausdinti PDF
Atėjo pavasaris! Laikas rūpintis prie namų esančiu sodu ir daržu! - TęsinysKlombos ir kiti aptvėrimai - geras būdas, kaip sode atitverti tam tikras ribas. Paskutiniu metu labai populiaru sodus kurti keliais lygiais. Tai labai įdomus dizaino sprendimas. Jeigu augalai bus pasodinti tam tikrose dėžėse, galėsite kontroliuoti viską- ir žemės kiekį prie augalo, ir žemės drėgmę, ir netgi augalų augimo greitį.
 

Atėjo pavasaris! Laikas rūpintis sodu, esančiu prie namų!

El. paštas Spausdinti PDF
Atėjo pavasaris! Laikas rūpintis sodu, esančiu prie namų!Pavasarį atbunda gamta. Pats laikas pradėti galvoti apie sodą ir daržą. Tiems, kurie šiemet truputį patingėjo ar dėl kitokių priežasčių nesuskubo, siūlome kelis patarimus, kad sodininkystės ir daržininkystės procesą padarytumėte paprastesnį ir nereikėtų grumtis su mintimi: „Aš šiemet nespėsiu nudirbti visų sodo ar daržo darbų”. Galbūt šie patarimai kam nors padės susiimti ir suprasti, kad reikia tik pradėti, o toliau darbai patys judės į priekį.
 

Berėmės stiklinimo sistemos

El. paštas Spausdinti PDF
Berėmės stiklinimo sistemosBalkonas ir terasa daugiabučiame pastate architektūriškai dekoratyvus elementas. Visai nebūtina juos įstiklinti, norint paversti gyvenamąja patalpa žiemą. Tačiau daugelis daugiabučio gyventojų tai daro su malonumu ir noriai. Pagal įstatymus reikalaujama balkono arba terasos įstiklinimo projektą suderinti su Statybos valdyba. Šį įstatymą labai dažnai linkstama pažeisti ir butų savininkai balkonus įsistiklina prieinamiausiu ir pigiausiu būdu.
 

Vaiko kambarys

El. paštas Spausdinti PDF
Vaiko kambarysĮrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems atsiklaupti ant kelių ir skersai bei išilgai perropoti per visą kambarį. Tokiu būdu galėtumėte įvertinti, ar vaikui kambaryje saugu. Vaikui pavojingi yra ir aštrūs baldų kampai, ir užraktai, ir durų plyšiai, ir nefiksuojami stalčiai, ir per ilgos užuolaidos, kuriose galima susipainioti. Jeigu gyvename nuosavame name ir vaiko kambarys antrame aukšte, iš anksto turėtumėte apgalvoti, kaip atitversite priėjimą prie laiptų.
 

Butas prasideda prieškambaryje

El. paštas Spausdinti PDF
Butas prasideda prieškambaryjeIš visų buto patalpų prieškambaris, atrodo, mažiausiai įkvėpia buto šeimininkus originaliam dizainui. Jį kartais sumažina, kartais sujungia su kitomis patalpomis arba minimaliai apstato baldais. Tačiau, turint noro, galima ir mažą prieškambarį padaryti patogia, funkcionalia ir gražia patalpa. Rinkdamiesi baldus prieškambariui, neužmirškite, kad jie ne tik turi atitikti prieškambario stilistinį sprendimą, bet ir pats prieškambaris turi derėti prie viso buto stiliaus. Žmogui, įėjusiam į prieškambarį, baldai sukuria pirmą įspūdį apie visą butą. Todėl nereikėtų taupyti prieškambario sąskaita, nors jame ir praleidžiame labai mažai laiko. Sėkmingas sprendimas džiugins ir jus, ir jūsų svečius.
 


Kokią stogo dangą naudojate ?

Šiferis
(0)
Bituminiai lakštai
(0)
Keraminės čerpės
(0)
Plieninė stogo danga
(0)
Stiklo plastiko stogų danga
(0)
1 balsai paliko